Sondaj Boruları

Sondaj Boruları

Sondaj Borusu Nedir?

Kurulan sondaj kulesinden kuyuya indirilen ilk borular Tij borularıdır. Tij borularının görevi uçlarına takılan matkaplar ile sondaj kuyusunu delmektir. Yapılan sondaj uygulamalarının başrol ekipmanlarından biri de sondaj boruları (TİJ/DRİLL PİPE) dır.

Rpm Sondaj Boruları

Çelik sektöründe üretilebilen en üstün kaltedeki hammaddeler kullanılarak üretilen sondaj borularımızın, kalitesi kanıtlanmış olup, hiç sıkıntısız uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte üretilen makineler yüksek basınçlar uygulayabilmektedir.Bu nedenle kalitesiz sondaj borusu tercihleri uygulama anında çok büyük sorunlar oluşturmaktadır. Bu sebep dolayısı ile sondaj tiji olarak adlandırdığımız boruların seçimine ayrı bir özen gösterilmeli ve en üstün kalite tercih edilmelidir.

RPM SONDAJ olarak bu hususla firma prensiplerimiz gereği çok ciddi bir tavırla , her geçen gün kalitemiz üstüne kalite ekleyerek çalışmalarımızı sürdürmekte ve deneyimlerimizi üretim aşamasına yansıtmaktayız.

Sondaj Borusu


En üstün Teknolojiye sahip üretim tesislerimizde en kaliteli hammaddeler temin edilip dikişsiz soğuk çekme borular kullanılarak , çekme direncini ve uzama kapasitesini en azami boyutlara taşımaktayız.

Ayrıca uluslarası standartlara göre en çok kabul edilen, ülkemizde sayılı ve firmamız bünyesinde bulundurulan sürtünme kaynağı yöntemi kullanılarak ve en gelişmiş CNC tezgahlarımızda işlenerek üretilmektedir.

Sondaj Borusu
Sondaj Borusu
Sondaj Borusu